Biuro perkraustymas

Ofiso-kraustymasMūsų transporto įmonė yra pasirengusi padėti jums organizuoti Jūsų biuro perkraustymą. Biuro – ofiso perkraustymai skiriasi nuo kitų, jog daug dėmesio skiriama ne į įmonės veiklą, bet į patį perkraustymą. Kad taip neatsitiktų pasinaudokite mūsų specialistų paslaugomis – ir skubus biuro kraustymasis Jums bus ne problema. Viskuo pasirūpinsime mes.

Jūsų įmonė kraustosi į kitą vietą. Kaip organizuoti persikraustymą su trumpiausiu laiko gaišimu? Daugelis  įmonių bando sutaupyti pačiu pervežimu. Rezultatas – pažeisti baldai, sudaužyta biuro įranga, biuleteniai, ir kelios dienos nedarbo biure. Mes rekomenduojame Jums kreiptis į mūsų specialistus!

 Mesjaucia.lt visiškai perims visą darbą susijusį su perkraustymu. Suplanuosime pervežimo grafiką, struktūrą kad prastovos būtų kuo minimalesnes! Imamės ženklinimo ir daiktų pakavimo darbais, darbo vietų pervežimu, baldų išardymais, biuro patalpų tvarkymu palikdami užsakovui tik kontrolinę funkciją. Musų darbuotojai krovinių pervežimą atlieka labai atsakingai, greitai, atsargiai  ir kokybiškai. Užtikrina privatumą ir turto saugumą. Sudarome sutartis ir atsakome už vežimo sąlygas. Klientui panorėjus turtą galima apdrausti.

Valdas Liumarovas

Mūsų transporto įmonė yra pasirengusi padėti jums organizuoti Jūsų biuro perkraustymą. Biuro – ofiso perkraustymai skiriasi nuo kitų, jog daug dėmesio skiriama ne į įmonės veiklą, bet į patį perkraustymą.…