Krovinių pervežimas

Jeigu Jūs ieškote kaip pervežti bet kokį krovinį iš taško A į tašką B, – „Mes Jau Čia“ kaip tik Jums!
Teikiame bet kokias krovinių pervežimo paslaugas Vilniuje nuo 2013 metų. Patirtis, kokybė bei punktualumas – mūsų įmonės pagrindinė taisyklė.


Krovinių Pervežimas su mikroautobusu

Krovimniu-pervezimas⦁ Pianinų pervežimas
⦁ Seifų pervežimas
⦁ Statybinių medžagų pervežimas
⦁ Buitinės technikos pervežimas
⦁ Prekių pristatymo iš/į parduotuvės(ę)
⦁ Pakrovimo – iškrovimo darbai
⦁ Pakavimo paslaugos
Perkraustymo paslaugos

Krovinių pervežimas su Fiskaru/Manipuliatoriumi

testas⦁ Nestandartinio dydžio kroviniai
⦁ Statybinės medžiagos
⦁ Statybinės atliekos
⦁ Mediena ir stiklas
⦁ Dideli baldai, boileriai, gesonai, pirtys
⦁ Plytos, trinkelės, cementas, vamzdžiai
⦁ Statybinės atliekos, konteineriai
⦁ Malkos, lentos, stiklo paketai, ir t.t.


Mikroautobusas su liftu

Mikroautobusas su liftu⦁ Palečių pervežimas
⦁ Įvairių krovinių pervežimai Lietuvoje
⦁ Statybinų medžiagų pervežimas
⦁ Medienos ir stiklo pervežimas
⦁ Krovinių pervežimas iki 3t masės
⦁ Kitų krovinių pervežimas Vilniuje


Taip pat pervežame:
kabeliai, elektros įrenginiai, pastotys; blokeliai, stogo danga – šiferis, ruberoidas, cementas, tinkas; metalo konstrukcijos – pastoliai, turėklai, kolonos, rėmai; garažai, pirtys, paletės; technika- traktoriai, bobketai, nenaudojami automobiliai, metalo laužas; malkos, anglys, bačkos; lentos, vamzdžiai, gesonai ir kt.

10 priežasčių kodėl verta pasirinkti mus?

Greitas (express) transporto pristatymas
Aptarnavimas 24 valandas per parą
Fiksuota paslaugų kaina
Mažiausios krovinių pervežimo kainos Vilniuje
Užsakymų priemimas visą parą
Logistikos aptarnavimas 24/7
Aprūpiname pakavimo medžiagomis
Apdraudžiame krovinius
Aukščiausia krovinių pervežimo paslaugų kokybė
Patyrę ir atsargūs vairuotojai, krovikai

“Mes Jau Čia” Krovinių pervežimas Vilniuje

Viena iš svarbiausių Vilniaus miesto dalių – keliai. Sunku įsivaizduoti, bet augant iš mažos gatvelės į didžiausią kelių, prospektų, automagistralių voratinklį, jie užima kone trisdešimt procentų viso miesto teritorijos dalies. Galų gale kelias, kaip kraujagyslės gyvame organizme, duoda gyvybę miestui. Mes dirbame ties tuo, kad krovinių pervežimas Vilniuje ir miesto ribose būtų kuo efektyvesnis, greitesnis, patogesnis. Teikiant pervežimo paslaugas iš taško A į tašką B, mes apsvarstome visus galimus niuansus kiekvienam konkrečiam atvejui, naudojame individualų požiūrį į problemą, o tada pasirenkame geriausią sprendimą, kuris patenkintų net ir išrankiausio kliento pageidavimus.

Patirtis

„Mes Jau Čia“ krovinių pervežimo paslaugomis užsiima jau daugiau nei trejus metus. Ir tai ne tik žodžiai. Mūsų verslas reikalauja didelės atsakomybės, o patirtis lemia labai didelę kokybės dalį. Bėgant metams mes sukaupėme neįkainojamų žinių bagažą, tobulinome įgūdžius. Laikas nuo laiko pritaikydavome naujus metodus ir technines priemones. Laikas ir nuoširdus darbas iš mūsų specialistų padarė tikrus profesionalus, kurie gali išspręsti bet kokio sudėtingumo užduotis. Dabar, dėl sukauptų žinių bagažo ir nusistovėjusios darbo eigos, Jūs galite užsisakyti krovinių pervežimo paslaugas Vilniuje nebrangiai ir gauti kvalifikuotą pagalbą!

Darbuotojai

Darbuotojai mūsų įmonėje – lygiaverčiai šeimos nariams. Mes atidžiai pasirenkame darbuotojus ir nuolat aprūpiname juos visa reikalinga amunicija. Išlaikome komandinę dvasią kolektyve. Aukštos kokybės viena iš didžiausių priežasčių yra ne tik išorinė, bet ir vidinė tvarka. Draugystė ir tikėjimas vienas kitu sukuria jaukią, atsakingą, mylinčią savo darbą komandą.

Technika

Transportas – pagrindinė mūsų pervežimo paslaugų dalis. Nuo jų būklės priklauso kaip greitai bei saugiai priimtas krovinys bus pristatytas į reikiamą vietą. Su dideliu rūpesčiu stebime transporto būklę, kad jis būtų tvarkingas ir gerai atrodytų. Populiariausia transporto priemonė Krovinių pervežimui Vilniuje yra mikroautobusai. Jų paslaugų kaina yra nedidelė ir tinka didžiajai daliai krovinių.

Kainos

Vienas iš svarbiausių kriterijų pasirenkant pervežimo paslaugų kompaniją – prieinamos kainos, atitinkančios pervežimo paslaugų rūšį. Jeigu pasinaudosite „MES JAU ČIA“ krovinių pervežimo paslaugomis, jūs tikrai nepermokėsite. Paskambinę mums, visada gausite geriausią pasiūlymą individualiai. Esame lankstūs dėl savo geografinės vietos. Mūsų automobiliai yra skirtingose Vilniaus vietose, todėl atsižvelgiame į krovinio vietovę, taip sutaupydami atstumą ir Jūsų pinigus. Ne mažiau svarbus faktas yra ir tai, jog pervežimo paslaugų kaina yra fiksuota ir nesikeičia transportavimo metu. Jūs visada žinosite kiek mokate ir už ką!

Valdas Liumarovas

Jeigu Jūs ieškote kaip pervežti bet kokį krovinį iš taško A į tašką B, – „Mes Jau Čia“ kaip tik Jums! Teikiame bet kokias krovinių pervežimo paslaugas Vilniuje nuo 2013…