Paslaugų kainos

DĖMESIO! Susisiekite su mumis ir mes pateiksime jums individualų pasiūlymą! – SKAMBINKITE tel.: 860212313!


Mikroautobuso nuoma be krovikų:   nuo 13 Eur/val.

Mikroautobuso nuoma su 2 krovikais:  nuo 23 Eur/val.

Didelio mikroautobuso su liftu nuoma + 2 krovikai:  nuo 30 Eur/val.

Kroviko (pakuotojo) paslaugos: nuo 5-7 Eur/h

 

Plačiau:

  • Perkraustymas: Perkraustymo kaina be krovėjų-(pakuotojų) yra nuo 13 Eur/val iki 15 Eur/val, užmiestyje taikomas nuo 0.35 eur/km Kaina priklauso nuo daugelio kriterijų – datos, laiko, trukmės, sąlygų, vietos. Kai kuriais atvėjais galima tartis dėl kainos neskaičiuojant laiko ar kilometražo.
  • Krovinių, prekių pristatymas: Prekių, ar bet kokio kito turto pristatymas “nuo durų iki durų”, kur apytiksliai laiko trukmė dažniausia būna iki 1val. Šios paslaugos kaina yra nuo 20-30 Eurų, Manipuliatoriaus (fiskaro) kaina nuo 29 Eur/val.
  • Utilizavimas: Statybinių atliekų, nereikalingų daiktų ar baldų išvežimas ir utilizavimas. Paslaugų kaina yra labai įvairi priklausomai nuo tipo, kiekio, svorio. Kaina derinama telefonu iš anksto, arba mums atvažiavus ir įvertinus.
  • Krovėjų, baldų surinkėjų paslaugos: Vieno krovėjo-darbininko kaina yra skaičiuojama valandomis, nuo 5 Eur – 7 Eur kaina priklauso nuo aukštų kiekio, fizinio krūvio ir paslaugos tipo.

 

Pakavimo medžiagos:

Specialios perkraustymo dėžės nuoma: 1 Eur
Pardavimas: 1.6 Eur
Lipni juostelė: 1 Eur/rul
Burbulinė plėvelė:  0.9 Eur/m
Strech plėvelė: 8 Eur/rul

*Minimali bet kokios paslaugos užsakymo kaina yra 25 eurai.

Valdas Liumarovas

DĖMESIO! Susisiekite su mumis ir mes pateiksime jums individualų pasiūlymą! – SKAMBINKITE tel.: 860212313! Mikroautobuso nuoma be krovikų:   nuo 13 Eur/val. Mikroautobuso nuoma su 2 krovikais:  nuo 23 Eur/val. Didelio mikroautobuso…