Perkraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugosPerkraustymo paslaugos Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Jeigu jums rūpi kokybė, norite būti ramūs dėl Jūsų daiktų saugumo, būti garantuoti jog nepermokate – patikėkite pekraustymo užduotį mums! Esame patyrę šios srities specialistai – Mes Jau Čia!

Pasiteirauti – nieko nekainuoja. Paskambinkite mums, arba užpildykite užklausą aukščiau „Sužinok paslaugų kainą dabar“ ir mes su Jumis susisieksime per 10 minučių.

Suteikiame nemokamą perkraustymo konsultaciją ir paslaugų vertinimą mums atvykus į nurodytą vietą Vilniuje.
Užsakykite jau dabar: 8 602 12 313


„MES JAU ČIA“ PERKRAUSTYMO PASLAUGOS

⦁ Daiktų užnešimas, išnešimas (Krovikų paslaugos)
⦁ Pakavimo darbai
Krovinių pervežimas
⦁ Privačių asmenų (Būsto perkraustymo paslaugos)
⦁ Biuro perkraustymas
⦁ Baldų montavimas, demontavimas
⦁ Įvairių reikiamų medžiagų susijusių su perkraustymo ar pervežimo paslaugomis nuoma
⦁ Nereikalingų daiktų, baldų, atliekų išvežimas ir utilizavimas

9 priežastys kodėl verta pasirinkti mus?

Greitas aptarnavimas
Draudimai
Galimybė fiksuoti kainą neskaičiuojant valandų
Mažiausios kainos
Garantijos
Geriausia perkraustymo ir pervežimo paslaugų kokybė
Dirbame 24/7, tai yra visada
Nuolaidos nuolatiniams klientams, arba didelės apimties darbams
Mandagūs, prisižiūrintys ir kvalifikuoti darbuotojai

Perkraustymo paslaugos

Viena iš labiausiai paplitusių paslaugų, yra perkraustymo paslaugos. Kiekvienas žmogus gyvenime bent kartą kraustosi iš vienos vietos į kitą. Kadangi esame įgiję daug patirties, mums pavyko įgyvendinti geriausią kokybės ir kainos santykį. Viso to formulė paprasta: didelė patirtis pasisemiama iš kiekvieno kliento skirtingomis sąlygomis. Mes vertiname darbą ir darbuotojus, klientus ir jų norus, todėl pasirinkdami mus – neapsirikste.

Perkraustymo paslaugos Vilniuje

Su MesJauČia gausite greičiausią, maloniausią aptarnavimą už prieinamiausią kainą. Mūsų įmonė yra Vilniuje, todėl greičiausiai mus pasiekia sostinės gyventojai. Visi darbuotojai yra sąžiningi, malonūs, jauni, stiprūs. Stengiamės simpatizuoti savo klientams ne tik darbo kokybe, bet ir savo išvaizda.

Kodėl Perkraustymo paslaugas geriau patikėti mums?

Jūs nusprendėte kraustytis į kitą butą / biurą savarankiškai? Tokiu atveju Jūs susidursite su sunkumais. Jums teks: rasti ir užsakyti didesnį automobilį, samdytis krovikų paslaugas, parinkti ir nusipirkti pakavimo medžiagas skirtingiems daiktams, išardyti ir surinkti baldus, supakuoti daiktus, kontroliuoti, kad visas darbas vyktų sklandžiai. Jeigu norite atsikratyti šios naštos – visa tai patikėkite „MES JAU ČIA“ komandai.

Patarimai prieš persikraustant namų sąlygomis:

  • Pradėkite ruoštis bent savaitę iki nustatytos datos. Prieš užsakant perkraustymo paslaugas, sudarykite daiktų sąrašą, suplanuokite daiktų buvimo vietą.
  • Išmatuokite praėjimų, laiptinės, daiktų – plotį, ilgį, aukštį. Įsitikinkite lifto talpa. Tai palengvins pasiruošimą mums ir sutrumpins kraustymosi laiką.
  • Pasistenkite atsikratyti nereikalingų daiktų prieš pradedant visus darbus. Tai sutaupys vietos automobilyje ir, žinoma, Jūsų pinigus.
  • Naudokite pakuotes daiktams supakuoti. Nuo to priklauso, kaip saugiai daiktai atkeliaus į Jūsų namus.
  • Pinigus, raktus, dokumentus, higienos reikmenis sudėkite atskirai, kad būtų po ranka.
  • Pasirūpinkite vaikais ir augintiniais. Perkraustymo metu patikėkite juos savo artimiesiems ar kaimynams.
  • Po visko būtinai atšveskite įkurtuves!

Baldų Montavimas, demontavimas ir pervežimas

Planuojant perkraustymą, jūs siekiate suteikti maksimalų saugumą savo daiktams. Baldų surinkimas ar išrinkimas yra labai atsakingas darbas, turintis daug niuansų. Todėl šį darbą patikėti galima tik patyrusiems specialistams. Mesjaučia.lt pasiūlys Jums kompleksinį perkraustymą kartu su baldų montavimu, krovimu, pervežimu ir baldų išdėstymu namuose ar biure.

Biuro perkraustymas

Biuro perkraustymas – užduotis ne iš lengvųjų. Reikia pasirūpinti visų brangių baldų, biuro įrangos, dokumentų ir asmeninių daiktų saugumu. Mes suprantame, jog kiekviena minutė įmonės veiklai yra labai brangi, todėl jūsų kompanijai galime pasiūlyti kompleksinį perkraustymą nuo A iki Z. Dėl savo patirties ir idividualaus priėjimo, taupome Jūsų rūpesčius ir laiką. Pervežimas bus atliktas bet kuriuo, Jums patogiu metu. Jeigu Jūsų biuras yra Vilniuje – kraustymasis gali įvykti ir tą pačią užsakymo dieną.

Valdas Liumarovas

Perkraustymo paslaugos Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Jeigu jums rūpi kokybė, norite būti ramūs dėl Jūsų daiktų saugumo, būti garantuoti jog nepermokate – patikėkite pekraustymo užduotį mums! Esame patyrę šios srities…