Perkraustymo paslaugos

Dirbame 24/7
Nestandartiniai užsakymai
Mes atsakome už Jūsų turtą
Express pervežimai

Perkraustymo paslaugų kainos

*Kainos nurodytos be PVM
*Bet kokios paslaugos minimali kaina yra 35 eurai, į kurią įskaičiuoti du krovikai
*Galimi užsakymai pagal konkrečią kainą, nepaisant valandų ir krovikų skaičiaus
*Pastoviam bendradarbiavimui individualūs pasiūlymai
*Papildomo kroviko kaina yra nuo 11 eurų už val.
*Nuoma su vairuotoju

Jūsų paslaugų preliminari kaina: 00.00 €
Susisiekti

Biuro perkraustymas

Užduotis ne iš lengvųjų.
Reikia pasirūpinti visų brangių baldų, biuro įrangos, dokumentų ir asmeninių daiktų saugumu.

 • Kuomet planuojate savo įmonę perkraustyti į naujas patalpas Jums padės mūsų komanda, kuri yra kompetentinga ir patyrusi. Pasirūpinsime Jūsų biuro baldų, elektrotechnikos bei dokumentų saugiu perkraustymu. Prireikus tai atlikti galime tiek savaitgaliais tiek ir vakarais ar naktimis, kad Jūsų darbas įmonėje nesutriktų.
 • Mes suprantame, jog kiekviena minutė įmonės veiklai yra labai brangi, todėl jūsų kompanijai galime pasiūlyti kompleksinį perkraustymą nuo A iki Z.
 • Dėl savo patirties ir individualaus priėjimo, taupome Jūsų rūpesčius ir laiką.
 • Pervežimas bus atliktas bet kuriuo, Jums patogiu metu. Jeigu Jūsų biuras yra Vilniuje – kraustymasis gali įvykti ir tą pačią užsakymo dieną.

Plačiau

Pakvieskite mus apžiūrėti ir įvertinti perkraustymo apimtis.

Tarptautinis perkraustymas

Nusprendėte persikrautyti įš vienos šalies į kitą? Padėsime Jums ir čia. Tai daug pasiruošimo, dėmesio, darbo ir laiko reikalaujanti perkraustymo paslauga. Dažniausiai trunkanti ne vieną dieną. Pradžioje atvykstame apžiūrėti, jeigu turite baldų ar kitų didelių gabaritų daiktų. Įvertiname pakavimo ir montavimo darbus. Tuomet įsivertiname kokį krovininį transportą būtų optimaliausia naudoti. Prieš kiekvieną tarptautinį kraustymą – transportas yra papildomai apžiūrimas autoservise, kad kelionė būtų kuo saugesnė. Prieš vykstant į kitą šalį reikia pasidomėti planuojamo maršruto keliais, mokesčiais, keltais ar kitais niuansais, kuriais pasirūpins mūsų specialistai.

Plačiau

Tarpmiestinis perkraustymas

Daug dėmesio reikalaujantis perkraustymas. Šiam perkraustymui skiriama daugiau darbo pakavimui ir daiktų išdėstymui. Ilgesnės kelionės metu daiktai turi būti ypač saugiai sudėti ir supakuoti. Tarpmiesitniam kraustymui galime parūpinti  lengvąjį transportą ir Jums. Ši paslauga yra patogi dėl lengvai organizuojamo daiktų transportavimo. Viskas ko reikia – aptarti kokius daiktus turite ir kada planuojate kraustytis. Sutarus laiką – atvykstame iki Jūsų pilnai atlikti paslaugą. Tai reiškia, kad visas dėmesys yra būtent Jums ir Jūsų daiktams.

Plačiau

 

Atliekamos paslaugos

 • Esant poreikiui, perkraustymas vykdomas su darbų vykdytoju
 • Būsto perkraustymo paslaugos
 • Biuro perkraustymo paslaugos
 • Įvairių reikiamų pakavimo medžiagų aprūpinimas
 • Baldų montavimas, demontavimas
 • Pakavimo darbai
 • Parodų aptarnavimas
 • Tarpmiestinis perkraustymas
 • Tarptautinis perkraustymas

Patarimai prieš persikraustant namų sąlygomis

 • Pradėkite ruoštis bent savaitę iki nustatytos datos. Iš anksto sudarykite daiktų sąrašą, suplanuokite kur jie stovės po perkraustymo
 • Išmatuokite praėjimų, laiptinės, daiktų – plotį, ilgį, aukštį. Įsitikinkite lifto talpa. Tai palengvins pasiruošimą mums ir sutrumpins kraustymosi laiką.
 • Pasistenkite atsikratyti nereikalingų daiktų prieš pradedant visus darbus. Tai sutaupys vietos automobilyje ir, žinoma, Jūsų pinigus.
 • Naudokite pakuotes daiktams supakuoti. Nuo to priklauso, kaip saugiai daiktai atkeliaus į Jūsų namus.
 • Pinigus, raktus, dokumentus, higienos reikmenis sudėkite atskirai, kad būtų po ranka.
 • Pasirūpinkite vaikais ir augintiniais. Kraustymo metu patikėkite juos savo artimiesiems ar kaimynams.

Klientų klausimai

Neradote atsakymo į savo klausimą

Visi klausimai
Iš kur Jūs esate?

Mūsų būstinė yra Vilniuje, Ozo g. 12A Technopolis ( Penta ), dirbame tiek Vilniuje, tiek visoje Lietuvoje. Vežame krovinius ir į užsienį.

Kaip supakuoti daiktus?

Turėkite omenyje, kad dar šiame amžiuje dirba žmonės. Ir mūsų pajėgumai yra riboti. Todėl pasistenkite pakuoti daiktus taip, kad patys tokį daiktą galėtumėte pakelti. Nepamirškite, kad jeigu Jūs keliate vieną kartą – tai mūsų vyrams reikia juos nunešti šimtus kartų per dieną po tiek pat. 🙂

Kaip užsisakyti paslaugą?

Paslaugos užsakymas vyksta telefonu arba el. paštu. Užsakymai patvirtinami telefonu, el. paštu, arba SMS žinute. Kai kuriais atvėjais dideli užsakymai patvirtinami po išankstinės sąskaitos apmokėjimo.

Kiek kainuoja Jūsų paslaugos?

Preleminarus kaininkas yra mūsų svetainėje. Tikslios kainos teiraukitės telefonu arba el. paštu. Kiekvienas užsakymas būna individualus, todėl remtis vien kainininku nerekomenduojame.

Klientai, apie mus

Noriu pabrėžti, kaip smarkiai vertiname Jūsų paslaugas, kurios buvo efektyvios ir nepakeičiamos Ministro Pirmininko Benjamin Netanyahu vizito Lietuvoje metu. Noriu Jums asmeniškai už tai padėkoti. Izraelio ambasadorius Danny Gadot.

Izraelio ambasada

Izraelio ambasada

„Norime padėkoti įmonės MB LIUMIKAS direktoriui Valdui Liumarovui už Ilgalaikį ir operatyvų bendradarbiavimą, Lengvą ir sklandų darbų organizavimą, Nepriekaištingą transporto ir krovimo paslaugų atlikimą, Įmonės teikiamų paslaugų aukštos kokybės kontrolę.

Bitės atsiliepimas

Bitė

Susisiekite su mumis
+370 6351 0000

Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime