„Transporto paslauga „

Krovinių judėjimas įvairiais atstumais vykdomas jūrų, oro, geležinkelių ir kelių transportu. Kiekvienas iš šių krovinių transportavimo būdų turi savų pliusų ir minusų. Tačiau populiariausias pervežimas Lietuvoje yra automobiliu, kas pilnai paaiškinama. Juk tai patogu, patikima ir nebrangu.

Kodėl renkasi mus

Įmonė “Mesjaučia” teikia negabaritinių ir smulkių krovinių vežimo kelių transportu paslaugas bet kokiu atstumu. Mūsų bendrovei priklauso asmeninis automobiliu parkas su:

 • didelės talpos sunkvežimiais;
 • mikroautobusais su keltuvais;
 • lengvaisiais automobiliais;
 • fiskarais-manipuliatoriais medienos pervežimas paslaugai.

Galite būti užtikrinti, kad krovinys atvyks sveikas ir saugus, o svarbiausia – sutartu laiku. Pervežti baldus, statybines medžiagas, išvežti šiukšles po remonto – greitai ir saugiai. Taip pat galima užsakyti ir pakrovimo darbus. Be krovinių pervežimo, siūlome sunkvežimių nuomos paslaugas prieinamomis kainomis Lietuvoje. Norint pateikti užsakymą, užtenka užpildyti paraišką svetainėje, po to su Jumis susisieks vadybininkas ir aptars visas detales.
Mūsų privalumai:

 1. Saugiai pritvirtintas krovinys.
 2. Suplanuotas maršrutas.
 3. Palaikymas visą parą.
 4. Pakrovimas, taip pat galima užsakyti papildomą krovėją.
 5. Specialios įrangos naudojimas transportavimo metu.
 6. Vykdome tarpmiestinius ir tarptautinius pervežimus.
 7. Prieinamos išlaidos.

Galite nepergyventi, mes pristatysime net ir pačius trapiausius daiktus: muzikinius instrumentus, veidrodžius, vitrinas, šviestuvus, buitinę techniką.

Miškovežio – manipuliatoriaus paslaugos

Fiskars arba rąstų gabenimo sunkvežimis, su krautuvu – manipuliatoriumi ir kitais papildomais elementais. Pagrindinė tokios mašinos funkcija – kelti ir pernešti sunkius, ilgus krovinius. Tai gali būti mediena, rastai, vamzdžiai, stulpai, padėklai.
Įmonė “Mesjaučia” siūlo specialią medienos pakrovimo ir transportavimo techniką nuomai Lietuvoje. Yra galimybė išsinuomoti automobilį su vairuotoju arba be jo. Siūlomas saugus, bet kokio tūrio miško ir medienos pervežimas, bet kokiais kiekiais.

Susisiekite su mumis
+37063510000

Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime