Fiskaro nuoma

Atvykstame laiku
Privačiai ir Įmonėms
Apdrausta Civiliniu draudimu
Paruoštas transportas

Ką pervežame?

 • Didesnių gabaritų – nestandartinio dydžio kroviniai
 • Statybinės medžiagos
 • Statybinės atliekos
 • Gesonai ir betono gaminiai
 • Pirtys, moduliniai namukai
 • Lentos, vamzdžiai, armatūra, strypai
 • Stogo danga
 • Mediena ir jos gaminiai
 • Stiklo paketai

Fiskaro nuomos kainos

*Kainos nurodytos be PVM
*Bet kokios paslaugos minimali kaina yra 70 eurų.
*Galimi užsakymai pagal konkrečią kainą, nepaisant valandų ir krovikų skaičiaus
*Pastoviam bendradarbiavimui individualūs pasiūlymai
*Papildomo kroviko kaina yra nuo 18 eurų už val.
*Nuoma su vairuotoju

Jūsų paslaugų preliminari kaina: 00.00 €
Susisiekti

Problemos, kurias mes sprendžiame?

 1. Kompleksinių sprendimų Trūkumas Mes teikiame visą reikalingų krovimo ir krovinių pervežimo paslaugų spektrą, todėl klientai gali sutaupyti laiko ir išlaidų, susijusių su atskirų tiekėjų paslaugų paieška.
 2. Krovinių Kėlimo ir Pervežimo Problemos Su mūsų patyrusia komanda ir aukštos kokybės įranga, mes galime garantuoti saugų ir efektyvų krovinių kėlimą ir pervežimą.
 3. Trūksta Lankstumo Mūsų galimybės, įskaitant fiskarus, krovikus ir mikroautobusus, leidžia mums prisitaikyti prie įvairių situacijų ir klientų poreikių.
 4. Saugumo Rizika Mūsų profesionali komanda laikosi griežčiausių saugos standartų, užtikrinant Jūsų krovinių ir darbuotojų saugumą.
 5. Kvalifikuotų Darbuotojų Trūkumas Mūsų krovikai yra gerai apmokyti ir patyrę, užtikrinant aukštos kokybės paslaugų teikimą.

„Fiskaras” dažniausiai vadinamas sunkvežimis su manipuliatoriumi arba kranu. Šis įrenginys sujungia transporto ir kėlimo funkcijas, todėl yra ypač naudingas statybose, gamybos fabrikuose, metalo ir medienos pramonėje, statinių montavime ir daug, kur kitur.

Vertingos paslaugos, kurias galime pasiūlyti klientui su fiskaru, apima:

 1. Platus naudojimo spektras: Fiskaras gali vežti, kelti ir montuoti įvairius krovinius, įskaitant nestandartinius ir sunkius daiktus ar jau pagamintus statinius, tokius kaip moduliniai namukai, pirtys ir pan.
 2. Didelis efektyvumas: Fiskaras gali atlikti daugybę užduočių vienoje vietoje, arba atvirkščiai keisti savo vietą pagal poreikį, tuo pačiu turėdamas galimybę ir pervežti krovinius. Taip leidžiantis klientui sutaupyti laiko ir išlaidų.
 3. Patogumas ir lankstumas: Fiskaras gali dirbti sudėtingose sąlygose ir ribotose erdvėse, todėl tai yra labai lankstus sprendimas.

Galėdami pasiūlyti fiskaro paslaugas, klientams suteikiame daugiau galimybių ir palengviname darbus, susijusius su krovinių transportavimu ir montavimu.

Nesvarbu, esate įmonė ar fizinis asmuo. Laukiame Jūsų skambučio.

Kodėl „Mes Jau Čia”?

Dirbame su privačiais asmenimis ir su įmonėmis. Išrašome PVM sąskaitas ir kvitus. Siūlome tiek trumpalaikį, tiek ilgalaikį bendradarbiavimą, kuris suteikia lankstesnius atsiskaitymo būdus bei nuolaidas. Turime nemažą patirtį šios paslaugos organizavime ir teikime, kas užtikrina mūsų profesionalumą ir greitą reakciją į teisingą sprendimą. Atsakome į visas užklausas. Konsultuojame telefonu ir el. paštu. Prireikus – atvykstame į vietą apžiūrėti projekto ir aptarti detales. Esame pasiruošę Jūsų planų įgyvendinimui ir atviri bendradarbiavimo pasiūlymams.

Klientų klausimai

Neradote atsakymo į savo klausimą

Visi klausimai
Koks yra „Mes Jau Čia” darbo principas su klientais?

Mūsų įmonė „Mes Jau Čia” yra orientuota į klientų aptarnavimą. Mes siekiame suprasti Jūsų poreikius ir pasiūlyti geriausią sprendimą. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad Jūsų krovinys būtų pristatytas saugiai, efektyviai ir laiku.

Kaip galiu užsisakyti „Mes Jau Čia” paslaugas?

Užsisakyti mūsų paslaugas galite tiesiogiai per mūsų svetainę, el. paštu info@mesjaucia.lt arba telefonu +37063510000. Mūsų komanda pasiruošusi aptarti Jūsų poreikius ir pasiūlyti efektyviausią sprendimą.

Ar „Mes Jau Čia” veža krovinius visoje Lietuvoje?

Taip, mūsų įmonė „Mes Jau Čia” gali vežti Jūsų krovinį bet kur Lietuvoje.

Kokios yra „Mes Jau Čia” įmonės paslaugos?

„Mes Jau Čia” siūlo įvairias transportavimo ir krovimos paslaugas, įskaitant krovinių gabenimą, negabaritinių krovinių transportavimą, krovinio kėlimą ir kitas perkraustymo paslaugas. Mūsų fiskaras yra paruoštas spręsti bet kokias Jūsų logistikos problemas.

Kokie „Mes Jau Čia” įmonės sunkvežimiai su kranu yra naudojami?

Mūsų įmonė naudoja aukštos kokybės fiskarus, kurie yra aprūpinti kraunamaisiais kranais. Šios transporto priemonės yra itin efektyvios ir lanksčios dirbant su įvairiais kroviniais.

Ar „Mes Jau Čia” gali vežti negabaritinius krovinius?

Taip, mūsų įmonė specializuojasi ne tik standartinių, bet ir negabaritinių krovinių gabenime. Mūsų transporto priemonės gali vežti iki 4,5 metrų pločio ir 9 metrų ilgio krovinius.

Koks yra „Mes Jau Čia” įmonės fiskaro sunkvežimio kėlimo pajėgumas?

„Mes Jau Čia” įmonės fiskaras turi galimybę kelti krovinį iki 5 tonų svorio. Tai suteikia mums lankstumo ir efektyvumo dirbant su įvairiais kroviniais.

Iš kur Jūs esate?

Mūsų būstinė yra Vilniuje, Ozo g. 12A Technopolis ( Penta ), dirbame tiek Vilniuje, tiek visoje Lietuvoje. Vežame krovinius ir į užsienį.

Kaip užsisakyti paslaugą?

Paslaugos užsakymas vyksta telefonu arba el. paštu. Užsakymai patvirtinami telefonu, el. paštu, arba SMS žinute. Kai kuriais atvėjais dideli užsakymai patvirtinami po išankstinės sąskaitos apmokėjimo.

Kiek kainuoja Jūsų paslaugos?

Preleminarus kaininkas yra mūsų svetainėje. Tikslios kainos teiraukitės telefonu arba el. paštu. Kiekvienas užsakymas būna individualus, todėl remtis vien kainininku nerekomenduojame.

Klientai, apie mus

Noriu pabrėžti, kaip smarkiai vertiname Jūsų paslaugas, kurios buvo efektyvios ir nepakeičiamos Ministro Pirmininko Benjamin Netanyahu vizito Lietuvoje metu. Noriu Jums asmeniškai už tai padėkoti. Izraelio ambasadorius Danny Gadot.

Izraelio ambasada

Izraelio ambasada

„Norime padėkoti įmonės MB LIUMIKAS direktoriui Valdui Liumarovui už Ilgalaikį ir operatyvų bendradarbiavimą, Lengvą ir sklandų darbų organizavimą, Nepriekaištingą transporto ir krovimo paslaugų atlikimą, Įmonės teikiamų paslaugų aukštos kokybės kontrolę.

Bitės atsiliepimas

Bitė

Klientų atsiliepimai

Li Na
Li Na
2024-02-14
Rekomenduoju. atvažiuoja laiku, greitai dirba, baldai atvažiavo neapgadinti. super
Auguste Laucyte
Auguste Laucyte
2023-09-20
Stipri rekomendacija! Kaip daug baldinių projektų vystanti įmonė, užsakome šią komandą ir drąsiai patikime atsakingą ir kruopštų darbą. Operatyviai, atsakingai ir be problemų atlikti darbai! Taip ir toliau!
Eglė And
Eglė And
2023-09-20
Rekomenduoju "Mes jau čia" pervežimo, krovimo ir perkraustymo paslaugoms! Dirba greitai, maloniai bendrauja, priima netgi ekstra atsirandančius užsakymus. Ačiū už pagalbą, kreipsiuosi dar ne kartą!
A. B.
A. B.
2022-08-27
Naudojomės tarptautinio perkraustymo paslaugomis. Puiki patirtis, rekomenduojame. Saugu, greita, paprasta, patikima, efektyvu. Parodė išskirtinį lankstumą ir išpildė kiekvieną mūsų pageidavimą.

Susisiekite su mumis
+37063510000

Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime