Utilizavimas

24/7 atvykstame laiku
Pasikrovimas ir išvežimas iš karto
Saugus išvežimas į aikšteles
Skirtingi transportai

Senų baldų išvežimas

Nereikalingų baldų išvežimas iš namų ar biuro. Nesvarbu kokio tai tipo baldas. Išvežame spintas, dvigules lovas, sofas, komodas, sekcijas, kėdes ir kitus baldus. Prireikus galime išardyti, išnešti ir sukrauti. Užtikriname saugų jų pristatymą į tam skirtas aikšteles. Išvežame iki 20 m³ vienu kartu.

Plačiau

Statybinių atliekų išvežimas

Išvežame utilizavimui mišrias statybines atliekas. Mūsų privalumas yra tame, kad talpiname didesnį kiekį negu standartiniai konteineriai. Atvažiuojame sutartu laiku, atliekame krovimo paslaugas ir vežame iš karto. Tai apsimoka labiau tada, kai turite mišrias, nerūšiuotas arba rūšiuotas šiukšles, kurios užima daugiau vietos, negu sveria. Nes išvežimo svoris vienu kartu yra ribojamas 2 tonomis, bet gali užimti net iki 20 m³ ploto.

Plačiau

Šiukšlių išvežimas

Laikomės atsakingo požiūrio į šiukšlių išvežimą, todėl šią paslaugą visada teikiame griežtai laikydamiesi visų galiojančių teisės aktų: šiukšles surenkame ir pristatome į specialiai tam skirtas aikšteles…

Plačiau

Buitinės technikos išvežimas

Šaldytuvai, skalbimo mašinos, elektros prietaisai, krosnelės ir kiti daiktai atitarnavo savo laiką? Susisiekite su mumis, mes pakrausime ir palydėsime juos iki atliekų aikštelės.

Plačiau

Kuo mes galime padėti?

  • – Šiukšlių tvarkymas, surinkimas ir šiukšlių išvežimas iš buto, namo, sodybos, biuro, gamybinių patalpų, sklypų, ūkinių pastatų ir kitų objektų.
  • – Statybinių ir griovimo atliekų tvarkymas ir šiukšlių išvežimas.
  • – Aplinkos tvarkymo darbai: žolės, šieno, lapų, krūmų, šakų, žemės, grunto išvežimas
  • – Buitinių stambiagabaritinių ir kitų atliekų surinkimas ir išvežimas.
  • – Senų, nenaudojamų baldų išvežimas, naudotos buitinės technikos išvežimas (televizoriai, šaldytuvai, viryklės ir kt.)
  • – Metalo laužo išvežimas: senų radiatorių, vonios demontavimas ir išvežimas.
  • – Buto ar namo sienų, pertvarų griovimo darbai.
  • – Sodo, namo, pastatų griovimo organizavimas
  • – Senų grindų demontavimo darbai.
  • – Taip pat išvežame ir kitas aukščiau neįvardintas atliekas.

Klientų klausimai

Neradote atsakymo į savo klausimą

Visi klausimai
Iš kur Jūs esate?

Mūsų būstinė yra Vilniuje, Ozo g. 12A Technopolis ( Penta ), dirbame tiek Vilniuje, tiek visoje Lietuvoje. Vežame krovinius ir į užsienį.

Kaip supakuoti daiktus?

Turėkite omenyje, kad dar šiame amžiuje dirba žmonės. Ir mūsų pajėgumai yra riboti. Todėl pasistenkite pakuoti daiktus taip, kad patys tokį daiktą galėtumėte pakelti. Nepamirškite, kad jeigu Jūs keliate vieną kartą – tai mūsų vyrams reikia juos nunešti šimtus kartų per dieną po tiek pat. 🙂

Pagal ką skaičiuojate kainą?

Atliekų išvežimo kaina yra skaičiuojama pagal užimamą tūrį arba svorį.

Kaip užsisakyti paslaugą?

Paslaugos užsakymas vyksta telefonu arba el. paštu. Užsakymai patvirtinami telefonu, el. paštu, arba SMS žinute. Kai kuriais atvėjais dideli užsakymai patvirtinami po išankstinės sąskaitos apmokėjimo.

Kiek kainuoja Jūsų paslaugos?

Preleminarus kaininkas yra mūsų svetainėje. Tikslios kainos teiraukitės telefonu arba el. paštu. Kiekvienas užsakymas būna individualus, todėl remtis vien kainininku nerekomenduojame.

Klientai, apie mus

Noriu pabrėžti, kaip smarkiai vertiname Jūsų paslaugas, kurios buvo efektyvios ir nepakeičiamos Ministro Pirmininko Benjamin Netanyahu vizito Lietuvoje metu. Noriu Jums asmeniškai už tai padėkoti. Izraelio ambasadorius Danny Gadot.

Izraelio ambasada

Izraelio ambasada

„Norime padėkoti įmonės MB LIUMIKAS direktoriui Valdui Liumarovui už Ilgalaikį ir operatyvų bendradarbiavimą, Lengvą ir sklandų darbų organizavimą, Nepriekaištingą transporto ir krovimo paslaugų atlikimą, Įmonės teikiamų paslaugų aukštos kokybės kontrolę.

Bitės atsiliepimas

Bitė

Klientų atsiliepimai

Li Na
Li Na
2024-02-14
Rekomenduoju. atvažiuoja laiku, greitai dirba, baldai atvažiavo neapgadinti. super
Auguste Laucyte
Auguste Laucyte
2023-09-20
Stipri rekomendacija! Kaip daug baldinių projektų vystanti įmonė, užsakome šią komandą ir drąsiai patikime atsakingą ir kruopštų darbą. Operatyviai, atsakingai ir be problemų atlikti darbai! Taip ir toliau!
Eglė And
Eglė And
2023-09-20
Rekomenduoju "Mes jau čia" pervežimo, krovimo ir perkraustymo paslaugoms! Dirba greitai, maloniai bendrauja, priima netgi ekstra atsirandančius užsakymus. Ačiū už pagalbą, kreipsiuosi dar ne kartą!
A. B.
A. B.
2022-08-27
Naudojomės tarptautinio perkraustymo paslaugomis. Puiki patirtis, rekomenduojame. Saugu, greita, paprasta, patikima, efektyvu. Parodė išskirtinį lankstumą ir išpildė kiekvieną mūsų pageidavimą.

Susisiekite su mumis
+37063510000

Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime