Fiskaro nuoma

Atvykstame laiku
Privačiai ir Įmonėms
Apdrausta Civiliniu draudimu
Paruoštas transportas

Fiskaro nuomos kainos

*Kainos nurodytos be PVM
*Bet kokios paslaugos minimali kaina yra 50 eurų, į kurią įskaičiuoti du krovikai
*Galimi užsakymai pagal konkrečią kainą, nepaisant valandų ir krovikų skaičiaus
*Pastoviam bendradarbiavimui individualūs pasiūlymai
*Papildomo kroviko kaina yra nuo 12 eurų už val.
*Nuoma su vairuotoju

Jūsų paslaugų preliminari kaina: 00.00 €
Susisiekti

Problemos, kurias mes sprendžiame?

 1. Kompleksinių sprendimų Trūkumas Mes teikiame visą reikalingų krovimo ir krovinių pervežimo paslaugų spektrą, todėl klientai gali sutaupyti laiko ir išlaidų, susijusių su atskirų tiekėjų paslaugų paieška.
 2. Krovinių Kėlimo ir Pervežimo Problemos Su mūsų patyrusia komanda ir aukštos kokybės įranga, mes galime garantuoti saugų ir efektyvų krovinių kėlimą ir pervežimą.
 3. Trūksta Lankstumo Mūsų galimybės, įskaitant fiskarus, krovikus ir mikroautobusus, leidžia mums prisitaikyti prie įvairių situacijų ir klientų poreikių.
 4. Saugumo Rizika Mūsų profesionali komanda laikosi griežčiausių saugos standartų, užtikrinant Jūsų krovinių ir darbuotojų saugumą.
 5. Kvalifikuotų Darbuotojų Trūkumas Mūsų krovikai yra gerai apmokyti ir patyrę, užtikrinant aukštos kokybės paslaugų teikimą.

„Fiskaras” dažniausiai vadinamas sunkvežimis su manipuliatoriumi arba kranu. Šis įrenginys sujungia transporto ir kėlimo funkcijas, todėl yra ypač naudingas statybose, gamybos fabrikuose, metalo ir medienos pramonėje, statinių montavime ir daug, kur kitur.

Vertingos paslaugos, kurias galime pasiūlyti klientui su fiskaru, apima:

 1. Platus naudojimo spektras: Fiskaras gali vežti, kelti ir montuoti įvairius krovinius, įskaitant nestandartinius ir sunkius daiktus ar jau pagamintus statinius, tokius kaip moduliniai namukai, pirtys ir pan.
 2. Didelis efektyvumas: Fiskaras gali atlikti daugybę užduočių vienoje vietoje, arba atvirkščiai keisti savo vietą pagal poreikį, tuo pačiu turėdamas galimybę ir pervežti krovinius. Taip leidžiantis klientui sutaupyti laiko ir išlaidų.
 3. Patogumas ir lankstumas: Fiskaras gali dirbti sudėtingose sąlygose ir ribotose erdvėse, todėl tai yra labai lankstus sprendimas.

Galėdami pasiūlyti fiskaro paslaugas, klientams suteikiame daugiau galimybių ir palengviname darbus, susijusius su krovinių transportavimu ir montavimu.

Nesvarbu, esate įmonė ar fizinis asmuo. Laukiame Jūsų skambučio.

Garažų pervežimas

Pervežame garažus, pirtis, nedidelius namukus. Organizuojame maršrutą, gauname specialius leidimus kelionei. Hidromanipuliatoriaus pagalba pakrausime jį ant mūsų fiskaro platformos ir pristatysime į Jūsų reikiamą vietą. Negabaritiniams kroviniams suteikiama palyda. Laukiame Jūsų užklausų, įsivertinsime galimybes ir organizuosime saugų krovinio pervežimą.

 • Keliamas svoris su kranu – 4,5t. (galimybė užsakyti kraną atskirai didesniam svoriui pervežti)
 • Maksimalus garažo plotis – 4m.
 • Maksimalus ilgis – 7,2m

Ką pervežame?

 • Didesnių gabaritų – nestandartinio dydžio kroviniai
 • Statybinės medžiagos
 • Statybinės atliekos
 • Gesonai ir betono gaminiai
 • Pirtys, moduliniai namukai
 • Lentos, vamzdžiai, armatūra, strypai
 • Stogo danga
 • Mediena ir jos gaminiai
 • Stiklo paketai

Fiskaras gali būti neįkainojamas įrankis mūsų perkraustymo paslaugos atlikime. Visų pirma, jo pagalba gali būti lengvai perkraunami dideli kroviniai, kurie būtų per sunkūs ar per nepatogūs perkelti rankomis. Tai leidžia mums paslaugą teikti greičiau ir efektyviau, sumažinant fizinius krūvius darbuotojams ir mažinant pažeidimų riziką.

Antra, manipuliatorius gali padėti perkelti daiktus į aukštesnes vietoves, kur jie būtų sunkiai pasiekiami be specialios įrangos. Tai ypač naudinga, kai reikia krauti ar iškrauti daiktus iš aukštos vietos, pvz., aukštos pastato dalies arba sunkvežimio.

Kodėl „Mes Jau Čia”?

Dirbame su privačiais asmenimis ir su įmonėmis. Išrašome PVM sąskaitas ir kvitus. Siūlome tiek trumpalaikį, tiek ilgalaikį bendradarbiavimą, kuris suteikia lankstesnius atsiskaitymo būdus bei nuolaidas. Turime nemažą patirtį šios paslaugos organizavime ir teikime, kas užtikrina mūsų profesionalumą ir greitą reakciją į teisingą sprendimą. Atsakome į visas užklausas. Konsultuojame telefonu ir el. paštu. Prireikus – atvykstame į vietą apžiūrėti projekto ir aptarti detales. Esame pasiruošę Jūsų planų įgyvendinimui ir atviri bendradarbiavimo pasiūlymams.

Klientų klausimai

Neradote atsakymo į savo klausimą

Visi klausimai
Koks yra „Mes Jau Čia” darbo principas su klientais?

Mūsų įmonė „Mes Jau Čia” yra orientuota į klientų aptarnavimą. Mes siekiame suprasti Jūsų poreikius ir pasiūlyti geriausią sprendimą. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad Jūsų krovinys būtų pristatytas saugiai, efektyviai ir laiku.

Kaip galiu užsisakyti „Mes Jau Čia” paslaugas?

Užsisakyti mūsų paslaugas galite tiesiogiai per mūsų svetainę, el. paštu info@mesjaucia.lt arba telefonu +37063510000. Mūsų komanda pasiruošusi aptarti Jūsų poreikius ir pasiūlyti efektyviausią sprendimą.

Ar „Mes Jau Čia” veža krovinius visoje Lietuvoje?

Taip, mūsų įmonė „Mes Jau Čia” gali vežti Jūsų krovinį bet kur Lietuvoje.

Kokios yra „Mes Jau Čia” įmonės paslaugos?

„Mes Jau Čia” siūlo įvairias transportavimo ir krovimos paslaugas, įskaitant krovinių gabenimą, negabaritinių krovinių transportavimą, krovinio kėlimą ir kitas perkraustymo paslaugas. Mūsų fiskaras yra paruoštas spręsti bet kokias Jūsų logistikos problemas.

Kokie „Mes Jau Čia” įmonės sunkvežimiai su kranu yra naudojami?

Mūsų įmonė naudoja aukštos kokybės fiskarus, kurie yra aprūpinti kraunamaisiais kranais. Šios transporto priemonės yra itin efektyvios ir lanksčios dirbant su įvairiais kroviniais.

Klientai, apie mus

Noriu pabrėžti, kaip smarkiai vertiname Jūsų paslaugas, kurios buvo efektyvios ir nepakeičiamos Ministro Pirmininko Benjamin Netanyahu vizito Lietuvoje metu. Noriu Jums asmeniškai už tai padėkoti. Izraelio ambasadorius Danny Gadot.

Izraelio ambasada

Izraelio ambasada

„Norime padėkoti įmonės MB LIUMIKAS direktoriui Valdui Liumarovui už Ilgalaikį ir operatyvų bendradarbiavimą, Lengvą ir sklandų darbų organizavimą, Nepriekaištingą transporto ir krovimo paslaugų atlikimą, Įmonės teikiamų paslaugų aukštos kokybės kontrolę.

Bitės atsiliepimas

Bitė

Susisiekite su mumis
+37063510000

Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime