Perkraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugosSveiki, jegu Jūs ruošiatės kraustytis į kitą vietą ir nežinote į ką kreiptis – „Mes Jau Čia“ kaip tik Jums!! Mūsų pagrindinė taisyklė yra kokybė, punktualumas, mandagumas!

Nemokama perkraustymo konsultacija ir paslaugų vertinimas mums atvykus į nurodytą vietą Vilniuje.
Užsakykite jau dabar: 860 212 313


„MES JAU ČIA“ PERKRAUSTYMO PASLAUGOS

⦁ Daiktų užnešimas, išnešimas (Krovikų paslaugos)
⦁ Pakavimo darbai
Krovinių pervežimas
⦁ Privačių asmenų (Būsto perkraustymo paslaugos)
⦁ Biuro perkraustymas
⦁ Baldų montavimas, demontavimas
⦁ Įvairių reikiamų medžiagų susijusių su perkraustymo ar pervežimo paslaugomis nuoma
⦁ Nereikalingų daiktų, baldų, atliekų išvežimas ir utilizavimas

9 priežąstys kodėl verta pasirinkti mus?

Greitas aptarnavimas
Draudimai
Galimybė fiksuoti kainą neskaičiuojant valandų
Mažiausios kainos
Garantijos
Geriausia perkraustymo ir pervežimo paslaugų kokybė
Dirbame 24/7, tai yra visada
Nuolaidos nuolatiniams klientams, arba didelės apimties darbams
Mandagūs, prisižiūrintys ir kvalifikuoti darbuotojai

Perkraustymo paslaugos

Viena iš labiausiai paplitusių paslaugų, yra perkraustymo paslaugos. Kiekvienas žmogus gyvenime bent kartą kraustosi iš vienos vietos į kitą. Mūsų patirties dėka, pavyko įgyvendinti geriausią kokybės ir kainos santykį. Viso to formulė paprasta: didelė patirtis pasisemiama iš kiekvieno kliento, skirtingomis sąlygomis. Mes vertiname darbą ir darbuotojus, klientus ir jų norus. Todėl neapsirikste pasirinkdami mus.

Perkraustymo paslaugos Vilniuje

Su MesJauČia gausite greičiausią, maloniausią ir už prieinamiausią kainą aptarnavimą. Mūsų įmonė randasi Vilniuje, todėl greičiausiai mus pasiekia sostinės gyventojai. Visi darbuotojai yra sąžiningi, malonūs, jauni, stiprūs. Stengiamės simpatizuoti savo klientams ne tik darbo kokybe, bet ir savo išvaizda.

Kodėl Perkraustymo paslaugas geriau patikėti mums?

Jūs nusprendėte kraustytis į kitą butą / biurą savarankiškai? Tokiu atvėju Jūs susitiksite su sunkumais. Jums teks: Rasti ir užsakyti didesnį automobilį, samdytis krovikų paslaugas, parinkti ir nusipirkti pakavimo medžiagas skirtingiems daiktams, išardyti ir surinkti baldus, supakuoti daiktus, kontroliuoti kad visas darbas vyktų sklandžiai. Jeigu norite atsikratyti šios naštos – visa tai, gali atlikti MESJAUCIA.lt, be jokių rūpesčių.

Patarimai prieš persikraustant namų sąlygomis:

  • Pradėkite ruoštis bent savaitę iki nustatytos datos. Prieš užsakant perkraustymo paslaugas, sudarykite daiktų sąrašą, suplanuokite daiktų būvimo vietą.
  • Išmatuokite praėjimų, laiptinės, daiktų – plotį, ilgį, aukštį. Įsitikinkite lifto talpa. Tai palengvins pasiruošimą mums, ir sutrumpins kraustymosi laiką.
  • Pasistenkite atsikratyti nereikalingų daiktų prieš pradedant visus darbus. Tai sutaupys vietos automobilyje, ir žinoma, Jūsų pinigus.
  • Naudokite pakuotes, pakuokite daiktus. Nuo to priklauso, kaip saugiai daiktai atkeliaus į jūsų namus.
  • Pinigus, raktus, dokumentus, higienos reikmenis sudėkite atskirai, kad būtų po ranka.
  • Pasirūpinkite vaikais ir augintiniais. Perkraustymo metu patikėkite juos savo artimiesiems ar kaimynams. Po viso to būtinai atšveskit įkurtuves!

Baldų Montavimas, demontavimas ir pervežimas

Planuojant perkraustymą, jūs siekiate suteikti maksimalų saugumą savo daiktams. Baldų surinkimas ar išrinkimas yra labai atsakingas darbas, turintis daug niuansų. Todėl šį darbą patikėti galima tik patyrusiems specialistams. Mesjaučia.lt pasiūlys Jums kompleksinį perkraustymą kartu su baldų montavimu, krovimu, pervežimu ir baldų išdėstymu namuose ar biure.

Biuro – ofiso perkraustymas

Ofiso perkraustymas – užduotis ne iš lengvųjų. Reikia pasirūpinti visų brangių baldų, biuro įrangos, dokumentų ir asmeninių daiktų saugumu. Mes suprantame, jog kiekviena minutė įmonės veiklai yra labai brangi, todėl jūsų kompanijai galime pasiūlyti kompleksinį perkraustymą nuo A iki Z. Dėl savo patirties ir idividualaus priejimo, taupome jūsų rūpesčius ir laiką. Pervežimas bus atliktas bet kuriuo, jums patogiu metu. Jeigu abu ofisai Vilniuje – kraustymasis gali įvykti ir tą pačią užsakymo dieną.

Valdas Liumarovas

Sveiki, jegu Jūs ruošiatės kraustytis į kitą vietą ir nežinote į ką kreiptis – „Mes Jau Čia“ kaip tik Jums!! Mūsų pagrindinė taisyklė yra kokybė, punktualumas, mandagumas! Nemokama perkraustymo konsultacija…